İngiltere Konsolosluğu Ankara

İngiltere Konsolosluğu Ankara temsilciliği aracılığı ile tüm vatandaşlık işlemleri, evlilik ve ölüm bildirme adımları gibi detayları yerine getirebilirsiniz. Şehit Ersan Caddesi No:46/A Çankaya adresi aracılığı ile konsolosluğa ulaşabilirsiniz. Konsolosluk hizmetleri ile alakalı profesyonel bir destek almak isterseniz firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İngiltere Konsolosluğu işlemlerine dair randevuların alınmasından başlayarak, randevularda talep edilen belgelerin toplanması ve size sürece dair bilgi verilmesine kadar her aşamada kapsamlı bir hizmet vermekteyiz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul

İngiltere Konsolosluğu İstanbul adresi ise Meşrutiyet Caddesi No 34, Tepebaşı olarak belirtilmiştir. İstanbul konsolosluğunda da askerlik işlemlerinden çocuk doğum adımlarının bildirilmesine kadar birçok alanda destek sunulmaktadır. Kişilerin pandemi koşulları sebebi ile eğer işlem türleri uygun ise dijital şekilde süreci yürütmeleri talep edilebilmektedir. İşlem akışına dair sorun yaşanmaması için kişilerin özellikle dijital olarak hangi adımları tamamlaması gerektiğine dair bilgilendirme de yapılacaktır. Eğer işlem türü bizzat gelmeyi gerektiriyorsa konsolosluğa belirttiğimiz adres aracılığı ile erişebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İletişim

İngiltere Konsolosluğu iletişim numarası +90-312-455-3344 dür. Ankara konsolosluğuna bu numara üzerinden erişebilirsiniz. Numara sadece mesai saatlerinde aktif olarak hizmet vermektedir. Randevu alma adımlarından işlem akışına dair bilgi alma sürecine kadar bu telefon numarasından istifade etme hakkınız vardır. Randevu alma adımlarının konsolosluğun internet sitesi üzerinden de işlem sunduğu görülmektedir. Randevu alırken işlem türünü ve taleplerinizi belirten alana eksiksiz girmeye de özen göstermelisiniz.

İngiltere Konsolosluğu kapsamında işlem akışına dair mail yolu ile de bilgilendirileceksiniz. İşlemlere dair bir eksik evrak olduğu zaman vermiş olduğunuz iletişim numaraları aracılığı ile tarafınıza ulaşılacaktır.

İngiltere Konsolosluğu Randevu

İngiltere Konsolosluğu randevu alma adımlarının sonrasında değiştirmek istediğiniz bir unsur olursa direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde randevu gün ve saatini değiştirme hakkınız olacaktır. Pandemi koşulları sebebi ile randevuların daha seyrek alınmasına ve kapalı ortamlarda kalabalık grupların biri araya gelmemesine de özen gösterilmektedir. Randevu alınırken tüm bu hususlar göz önünde bulundurulmalı ve resmi işlemler için belirtilen gün ve saatte belgeler derlenerek gelinmelidir.

Menü
Acil Vize